The Flow logo
Instagram Icon
TikTok Icon
Facebook Icon
YouTube Icon
Akwarelowy rysunek

Warsztaty Heels

Heels to więcej niż tylko taniec. To wyrażenie siebie przez ruch, pełne energii i pasji. To sztuka, która pozwala Ci dotknąć nieba za pomocą obcasów. Naucz się kroczyć z pewnością siebie, wyrażając swoją kobiecość poprzez każdy krok.

Dołącz do nas, aby odkryć siłę, gracje i wolność w tańcu Heels. Odkryj swoje możliwości na parkiecie i rozkwitnij razem z nami!

Zajęcia będą odbywać się w studio The Flow - siłownia ColorFit w sali nr 1.
Zdjęcie z zajęć Pole Dance Sport
Różowe kręgi

Dla kogo to jest

Dla kobiet, które pragną odkryć w sobie nie tylko siłę, ale także delikatność, wyrażając swoją moc poprzez piękno każdego ruchu na obcasach.
Dla tych, którzy pragną przełamać granice własnych możliwości, wyrażając siebie na parkiecie w sposób, który jest zarówno wyzwaniem, jak i spełnieniem.
Różowe kręgi

Instruktor

Jako nastolatka wystąpiłam w programie tanecznym na kanale MTV i od tego czasu zrozumiałam, czym chcę się zajmować w życiu. Doskonaląc się u najlepszych instruktorów w całej Polsce, zostałam instruktorką tańca w stylu high heels, tańca komercyjnego oraz hip-hop. Prowadzę lekcje tańca od ponad 15 lat.

Jako kobieta po trzydziestce moja pewność siebie, sensualność i kobiecość znacząco wzrosły, dlatego zaczęłam skupiać się na typowo kobiecych stylach tanecznych :) Staram się zarażać inne kobiety swoją pasją i podnosić ich pewność siebie!
Różowe kręgi

Cennik

Po zapisu dostanie państwo numer konta dla dokonania płatności za warsztaty.
Trwa rekrutacja
Poziom: Basic / Basic+
100 zł
8 czerwca (Sobota 14:00-16:00)
Różowe kręgi

Kotnakt

Jagiellońska 55, Tczew.
Siłownia Colorfit, 1 piętro, sala Pole Dance "The Flow".
Telefon
Napisz do nas
Adres
WatsApp Icon
Messenger Icon
Instagram Icon