The Flow logo
Instagram Icon
TikTok Icon
Facebook Icon
YouTube Icon

Warsztaty jogi

MOSTKI
18-19 majA
Różowe kręgi
Podczas tych warsztatów skupimy się na anatomii, co należy wzmacniać, co rozciągać, aby pogłębiać pozycje mostka w bezpieczny sposób. Przygotujemy ciało do wykonania naszego najlepszego możliwego mostka, przejdziemy przez różne modyfikacje pozycji w zależności od poziomu zaawansowania.

Praktykę zakończymy asanami, tonizującymi mocne wygięcia w kręgosłupie, oraz relaksacją, która pozwoli naszemu ciału na adaptację nowo poznanych ruchów i pozycji podczas zajęć.

Zajęcia będą odbywać się w studio The Flow - siłownia ColorFit w sali nr 1.
Poznaj pozycje mostków!

Warsztat mostków

Różowe kręgi

Dla kogo to jest

Warsztat ten został stworzony z myślą o osobach, które są zainteresowane tym, jak rozciągać i wzmacniać ciało, aby osiągnąć piękny mostek oraz pogłębić jego zakres.
Osoby, które nie mają problemu z pozycją mostu, mogą zainteresować się różnymi modyfikacjami oraz sposobami wejścia do pozycji, które pokażę na zajęciach.
Przed podjęciem decyzji o udziale w warsztatach warto zapoznać się z przeciwwskazaniami do intensywnych wygięć w kręgosłupie.
Akwarelowy rysunek
Różowe kręgi

Rozkład zajęć

Pierwszy dzień warsztatu zostanie poświęcony na zarys anatomiczny pozycji mostku oraz ABC bezpiecznych wygięć w kręgosłupie. Dowiecie się, w jaki sposób ćwiczyć, aby powiększyć zakres oraz wzmocnić ciało. Następnie poprowadzę dla was Vinyasa Jogę, w której przejdziemy przez pozycje przygotowujące do pełnego mostka. W finale pobawicie się oraz sprawdzicie swoje zakresy w pozycji, przejdziemy przez podstawowe modyfikacje asany.

Praktyka zostanie zakończona pozycjami tonizującymi intensywne wygięcia w kręgosłupie oraz relaksacją końcową.
Drugiego dnia rozpoczniemy od *Vinyasa Jogi*, w której przygotujemy ciało do intensywnych wygięć. Następnie przejdziemy przez kolejne warianty i modyfikacje mostków. Dla osób chętnych pobawimy się wejściem oraz wyjściem z pozycji ze stania.

Praktyka zostanie zakończona pozycjami tonizującymi intensywne wygięcia w kręgosłupie oraz relaksacją końcową.
18 maja (Sobota 9:00-11:00)
19 maja (Niedziela 10:00-12:00)
Różowe kręgi

Jak przygotować się na warsztaty?

  • Proszę nie jedź dużych posiłków 2h przed zajęciami.
  • Aby zachować dobra stabilizację w pozycji zalecam praktykować na bosych stopach.
  • Weź ze sobą wygodny strój, który nie będzie ograniczał twoich ruchów podczas warsztatów.
  • Weź ze sobą matę, na której się nie ślizgasz. Jeśli nie masz, proszę skontaktuj się ze mną, znajdziemy rozwiązanie. Służę również pomocą przy wyborze maty.
  • Warto wziąć ze sobą koc do relaksu zakończającego zajęcia. Ciało wtedy znacznie się wychładza.
Różowe kręgi

Instruktor

Nazywam się Kasia. 15 lat temu trafiłam na jogę próbując znaleźć pomoc przy intensywnych bólach pleców których nabawiłam się przez stres oraz siedzący tryb życia. To było strzałem w dziesiątkę! Joga przyniosła mi nie tylko ulgę w bólu, ale także niekończącą się możliwość rozwoju ciała i umysłu.

Dziś joga jest nieodłączną częścią mojego życia. Codziennie praktykuję i doskonalę się w tej dziedzinie. Uczę się również na Warszawskim AWF, zdobywając wiedzę, aby bezpiecznie prowadzić praktykę jogi. Chcę nauczyć Cię słuchać, odczuwać i kochać siebie. Praca z ciałem i oddechem przyniesie Ci ulgę fizyczną i psychiczną.

Daj o siebie zadbać! :)
Facebook Icon
Instagram Icon
Różowe kręgi

Cennik

Po zapisu dostanie państwo numer konta dla dokonania płatności za warsztaty.
Trwa rekrutacja
Pojedyncze wejście
1 dzień (sobota lub niedziela)
95 zł
Trwa rekrutacja
Cały warsztat
2 dni (weekend)
169 zł
Różowe kręgi

Kotnakt

Jagiellońska 55, Tczew.
Siłownia Colorfit, 1 piętro, sala Pole Dance "The Flow".
Telefon
Napisz do nas
Adres
WatsApp Icon
Messenger Icon
Instagram Icon